iVyškovWEB - jednoduchý krok k Vašemu novému webu, který s Vámi může růst.


iVyškovWEB (IV-WEB) - cenově dostupné moderní webové stránky pro živnostníky, organizace, firmy i jednotlivce, které s Vámi mohou růst!
Jaké má iVyškovWEB výhody?

Moderní webová stránka optimalizovaná i pro tablety a mobilní telefony - jako například Radniční vinárna Vyškov.

NÍZKÉ NÁKLADY NA VYTVOŘENÍ WEBU - žádné poplatky za vytvoření, platíte jen provoz webhostingu a doménu.

Jednoduchá administace/redakční systém - upravovat obsah můžete jednoduše přímo ve webovém prohlížeči, a to i ze svého mobilního telefonu! Administrace WAZP je vyvíjena již 10 let a zdokonalována pro iVyškov přesně pro potřeby redakčního systému. Samozřejmostí je zabezpečení administrace pomocí protokolu HTTPS.

Provoz na vlastní doméně vase-stranka.cz nebo na iVyskov subdoméně: vase-stranky.ivyskov.cz. O zprovoznění domény ani webhostingu se nemusíte vůbec starat, stačí si jen vybrat variantu.

Propojení se službami a inzercí na iVyškov - můžete přidávat příspěvky přímo na iVyškov.cz a využívat další vyvíjené služby.

Osobní přístup - pokud si s něčím nebudete vědět rady nebo budete mít specifické požadavky, není problém se domluvit na osobní schůzce.

Delegované úpravy - nechcete se o úpravy textů na Vašem webu vůbec starat a věnovat se jen Vašemu podnikání nebo jiné činnosti? Můžete napsat požadavek na úpravu e-mailem a administrátor ivyskov.cz je provede za Vás.

Úpravy na míru - iVyskovWEB rozhodně není řešení, které by Vám svazovalo ruce. V případě, že budete potřebovat nějakou funkci nebo úpravu na míru, je možné Vám web podle Vašich požadavků přizpůsobovat. Vaše webová stránka tak může růst a vyvíjet se stejně jako Vaše podnikání či aktivity.

Web či aplikace čistě na míru - pokud Vám základní prezentace "přestane stačit" a díky úpravám na míru se z ní stane složitější web, může být jednoduše kompletně přetvořen na Váš web na míru včetně specifické grafiky, pokročilejších funkcí nebo aplikací na míru (správa faktur, správa zákazníků / kontaktů, rezervační systém, helpdesk a komunikace se zákazníky, e-shop apod). Přitom se pro Vás nezmění způsob editace obsahu a administrace - web i aplikace fungují na jednotné administrační platformě WAZP.

Základní webovou stránku uvedených vlastností, jako je například tato, získáte už za 1499,- Kč ročně - tedy jen za cenu webhostingu! A nemusíte se vůbec o nic starat, vše zařídí iVyškov.cz za Vás a Vy dostanete přihlašovací údaje do Vaší administrace, online nápovědu k používání a případně zřizovací osobní konzultaci. Záleží na Vás. Stačí napsat na web@ivyskov.cz a domluvíme se. iVyškov.cz je vyškovská služba pro Vyškovsko a okolí - NEbude s Vámi tedy komunikovat desítky kilometrů vzdálená firma, která by k Vám přistupovala jako k jednomu z milionu zákazníků.
 
Osobní přístup má své místo i v dnešním online světě.
 
Ceník:
Vytvoření webové stránky v systému iVyškovWEBZDARMA
Webová stránka, provoz webhostingu, doména 3. řádu
- vase-stranky.ivyskov.cz 
1499,- Kč / rok
Webová stránka, provoz webhostingu, doména 2. řádu
 - www.vase-stranky.cz
1999,- Kč / rok
Delegované úpravy: 2x do roka aktualizujeme obsah Vašeho webu za Vás - nemusíte se o nic starat, stačí poslat e-mailem, co potřebujete v obsahu stránek změnit.+500,- Kč / rok
Úpravy funkcí na míru, programování individuálních změn na webu, přechod z iVyškovWEB na pokročilé webové stránky vytvořené přímo na míru.cena dohodou / jednorázově
 
 
Tyto stránky využívají soubory cookie.